KONST / Litografier / Färglitografi 14444471
nr 1444 4471
Bengt Göran Karlsson
(f. 1954), Sverige
Kroginteriör. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Bladets mått: 38x56cm, yttermått inklusive ram: 56x73cm
Bengt Göran Karlsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:09:16
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Bengt Göran Karlsson
Läs mer om Bengt Göran Karlsson